APP RITcontrol

Aplikace RITControl je nástroj pro ovládání topných soustav RITbox od firmy Ritop s.r.o. Aplikace je založena na technologii WGI. Uživateli poskytuje snadné ovládání vytápění, nezávisle na tom, kde se momentálně nacházíte – přímo v objektu anebo na cestách mimo něj. Aplikaci lze ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu. 

Aplikace pro mobilní telefony a tablety ke stažení zdarma

RITcontrol-Apple-iOS-QR-code              RITcontrol-Android-QR-code  

APPLE
https://itunes.apple.com/us/app/ritcontrol/id1158720048?mt=8
ANDROID
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ritop.ritcontrol

RITcontrol mobile app user manual (cze)RITcontrol mobile app user manual (cz) 

Chci více informací

Více o produktu

• Online ovládání a sledovaní
• Flexibilní architektura
• Hlášení
• Nadstandardní funkce
• Standartní připojeni
• Multi-profilové spojeni
• Tři typy podporovaných profilů
• Pro tablet a chytrý telefon
• Snadné a intuitivní ovládání

 

Výrobce: Ritop s.r.o.
Kategorie: RITcontrol-Software pro Měření a Regulaci pro vytápění, větrání, klimatizace

Aplikace RITControl je nástroj pro ovládání topných soustav RITbox od firmy Ritop s.r.o. Aplikace je založena na technologii WGI. Uživateli poskytuje snadné ovládání vytápění, nezávisle na tom, kde se momentálně nachází – přímo v objektu anebo na cestách mimo něj. Aplikaci lze ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu.

• Online ovládání a sledovaní
RITControl nabízí možnost online ovládání a sledovaní instalovaného topného systému, včetně týdenního plánovače. Aplikace umožňuje maximální flexibilitu a jednoduchost při ovládání různě velkých topných systémů. Aplikace poskytuje možnost komunikace se systémem RITbox z víc než jednoho zařízení (chytrý telefon, tablet, PC) současně a vytváří uživatelům plný nadstandartní komfort. V konečném důsledku snižuje náklady na bydlení.

• Architektura
Systém RITbox je modulární. Skládá se z různých ovládacích prvků, které poskytují flexibilitu jak pro koncového uživatele tak firmy, které technologii nasazují, poskytuji servis a údržbu. Svým pojetím se velmi flexibilně přizpůsobuje potřebám zákazníků a je schopen splnit očekávaní - požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky pokročilé technologii a architektuře systému RITbox lze technologii vytápění snadno servisovat a mít vždy k dispozici údaje pod kontrolou.

• Hlášení
Hlášení poruch a chyb je možné získat, jak z lokálního připojeni přes LAN nebo Wifi. Shodné informace můžete získat i vzdáleným přístupem. Zde je nutno podotknout, že nezbytným předpokladem této možnosti je připojení technologie k Internetu.

• Nadstandardní funkce
Aplikace RITControl je schopna poskytnout uživateli daleko více informace o technologii připojené k systému RITbox. Současně nabízí zákazníkům doplnit podle jejich přání ovládací prvky od technologií v celém objektu. Jedná se například o ohřev bazénu a sauny, zavlažovaní, větraní, měřeni spotřeby elektřiny a médií. Dále se může jednat o připojeni a ovládaní systému klimatizace, zabezpečeni, kamer a mnoha dalších elektrických zařízení, až po kompletní integraci do systém „Inteligentní dům“.

• Standartní připojeni
Připojení aplikace RITControl k systému RITbox nevyžaduje speciální síťové prvky. Z tohoto důvodu připojení velmi snadné a rychlé. Integrace do existující sítě proběhne velmi rychle.

• Multi-profilové spojeni
Aplikace RITControl podporuje multi-profilové spojení. V okamžiku kdy koncový uživatel nebo pracovník servisu potřebuje mít možnost připojení k více systémům RITbox z jednoho pracovního zařízeni. Po každém vytvořeni nového profilu aplikace lokálně uloží do paměti zařízení přihlašovací údaje. Při opětovném spuštěni, aplikace nabídne seznam profilů a umožní rychlé spuštění úvodní obrazovky systému RITbox.

Typ podporovaných profilů:
• Lokální spojeni (LAN, Wifi) přes IP adresu regulátoru a přihlašovací údaje uživatelů. 
• Internet spojení přes veřejnou IP adresu a přesměrovaný port
• Internet spojeni přes službu proxy serveru***

***Poznámka: Internet spojeni přes službu proxy serveru zpoplatněno a používá se v případě kdy není možné zajistit veřejnou IP adresu.


Poznámka:
Při prvním připojení a spuštění celého systému aplikace načte se potřebná data. Tato operace může trvat i několik minut. Tento krok ve svém důsledku výrazně urychlí její další provoz.

APPLE
https://itunes.apple.com/us/app/ritcontrol/id1158720048?mt=8
ANDROID
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ritop.ritcontrol

V případě nezávazné poptávky nás prosím kontaktujte na e-mailu: info@ritop.cz
nebo na telefonu +420 775 365 126